Obrázek z historie společnosti Realitka na podíly
Průzkum trhu

Průzkum trhu nemovitostí ve společném vlastnictví více lidí

Byl proveden průzkum trhu s nemovitostmi, které jsou ve společném vlastnictví více lidí. Zjistilo se, že v České republice existuje přibližně 4,6 milionu takových vlastnických podílů, a z toho je téměř 1 milion budov a bytů či jiných jednotek.

Obrázek z historie společnosti Realitka na podíly
Portál Podílů

Zahájen provoz webové stránky portalpodilu.cz

Zahájen provoz nové webové stránky www.portalpodilu.cz, která se jako první v ČR specializuje na inzeráty s nabídkami nemovitostí, jež jsou ve společném vlastnictví více osob.

Obrázek z historie společnosti Realitka na podíly
Podily.cz

Spuštěn web podily.cz

Na webové stránce www.podily.cz byl zahájen vzdělávací blog, který se věnuje otázkám spoluvlastnictví nemovitostí mezi několika lidmi.

Obrázek z historie společnosti Realitka na podíly
Založení Realitky na podíly

Založení Realitky na podíly - první takové v ČR

V České republice byla založena první realitní kancelář, která se hlavně zabývá prodejem a problematikou nemovitostí, ve kterých mají různí lidé podíl. Realitka na podíly se stává členem asociace realitních kanceláři v ČR.

Obrázek z historie společnosti Realitka na podíly
Hranice 400 nemovitostí

Rozšíření působnosti do celé ČR

Realitní kancelář atakuje hranici 400 nemovitostí v nabídce a rozšiřuje své působení do celé České republiky.

Foto Jan Kučera

Jan Kučera

Garant projektu

Foto Zoltán Deszkás

Zoltán Deszkás

Certifikovaný realitní makléř s bohatými zkušenostmi v oblasti nemovitostí v podílovém spoluvlastnictví. Je vždy připraven klientům zajistit špičkový servis a poradit správnou cestu, jak uchopit jejich spoluvlastnický podíl.

Foto Radka Kučera

Radka Kučera

Jsem marketingová manažerka s akademickým vzděláním v oblasti grafického designu. Mé hlavní úkoly zahrnují tvorbu vizuálně poutavého obsahu a propagaci našich služeb prostřednictvím sociálních sítí a reklamních kampaní. Má vášeň pro fotografii a přesvědčení o síle příběhu mě motivují k neustálému hledání inovativních způsobů, jak prezentovat naši značku světu.

Foto Libor Jandík

Libor Jandík

IT profesionál s pečlivým přístupem k technologiím a nadšením pro učení. S úsilím a odhodláním se snaží poskytnout spolehlivá řešení pro klienty.

Foto Veronika Ziklová

Veronika Ziklová

Díky dlouholetou praxi v oblasti nemovitostí je schopná zvládat výzvy spojené s nákupem a prodejem nemovitostí. Její početné dovednosti a zkušenosti ji umožňují rychle se přizpůsobit a efektivně reagovat na náročné projekty. Veronika je známá svým profesionálním přístupem a nadšením pro práci, což se odráží v kvalitě nabídek, které připravuje pro klienty.

Chcete prodat svůj podíl na nemovitosti?

Můžeme vám pomoci s jeho prodejem